Yurtiçi Faaliyetlerimiz

01.

Endüstriyel
Malzemeler

BAVVEY.NET

Sanayi kuruluşlarının, Taşıma, Ambalajlama, İstifleme, Hırdavat ve İş Güveliği Ekipmanları başta olmak üzere birçok endüstriyel ekipman ihtiyacını karşılamaktayız.

02.

Tüketim
Malzemeleri

BAVVEY.COM

Tüm işletmelerin, endüstriyel ekipmanlar dışında kalan Temizlik ve Hijyen Ekipmanlarından Kullan-At Ürünlere, Elektronik ve Teknolojik Ürünlerden Mobilya ve Ofis Yaşam gereçlerine… dair daha birçok ürün taleplerinin tedarik merkeziyiz.

03.

İthalat
ve İhracat

Yurtiçi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, genellikle de ülkemizde temini mümkün olmayan çeşitli ürünlerin, başta Çin, Almanya, Pakistan, İtalya, Japonya ve İngiltere ofislerimiz olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde bulunan merkezlerimiz aracılığıyla ürettirilerek ithalatını gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’de ofisleri olan yada anlaşmalı aracı kurumlarla çalışan yurtdışı merkezli müşterilerimiz de mevcuttur. Bu ofisler aracılığıyla, başta Asya, Avrupa, Afrika, Amerika… gibi birçok uluslararası pazara ekseriyetle Medikal, Tekstil, Gıda, Endüstriyel, Yapı ve İnşaat Malzemeleri, Elektronik ve Teknolojik Ekipmanlar / Ürünler in endirekt ihracatını gerçekleştirmekteyiz.

04.

Online
Alışveriş

HAKOCI.COM

Firmamıza gelen talepler üzerine, nihai tüketicilerin “ticari işletmeler dışında kalan” ekseriyetle ürettiğimiz ürünlere ulaşması adına online satış faaliyetlerini yürütmekteyiz.

05.

Promosyonel
Üretim

İşletmelere ait markaların reklam,tanıtım, pazarlama gibi promosyonel projelerinde çözüm ortağıyız. Müşterilerimizin marka bilinirliğini arttırmak, satış hacimlerini büyütmek,müşteri sadakati oluşturmak.. gibi amaçlarla ürettirmeyi düşündüğü çeşitli promosyon ürünlerin gerek yurtiçinde üretilmesi gerekse de yurt dışında üretimi yaptırılarak ithal edilmesi adına yapılabilecek tüm faaliyetleri yürütmekteyiz.

Örneğin; X marka şampuan üreticisi, şampuanın yanında üzerine logosu basılı,uyumlu renkte bir promosyon saç fırçası vermek istesin. Promosyon saç fırçasının tasarımından, üretilmesi / ürettirilmesine, üretim yurtdışında ise ithal edilmesine, projeye uygun ambalajlanması ve müşterinin deposuna teslim edilmesine dair tüm süreçleri yönetiyoruz.