Yurtdışı Faaliyetlerimiz

01.

İhracat

BAVVEY, kendi üretimi olan ürünlerin yanı sıra, gerek kendisi için üretilmiş ürünler gerekse de diğer ürünler olsun, Türkiye'den dünyanın her yerine her türlü mal ve ürünü ihraç etme konusunda uzmanlaşmıştır.

Özellikle Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Karadeniz ve Akdeniz piyasalarında Endüstriyel Malzemeler başta olmak üzere Medikal, Tekstil, Gıda, Yapı ve İnşaat Malzemeleri, Mobilya, Kozmetik, Elektronik ve Teknolojik ekipmanlar alanlarında ihracatlar gerçekleştirmektedir.

02.

Dolaylı (Endirekt) İhracat

Yurt dışı merkezli kimi müşterilerimizin Türkiye Ofisleri aracılığıyla bugüne değin Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Fransa, Güney Kore, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İspanya,İsviçre, İtalya, Kanada, Katar, Kazakistan, Portekiz, Romanya, Rusya, Türkmenistan, Ukrayna… gibi ülkelere ekseriyetle İş güvenliği, Tekstil, Gıda, Endüstriyel, Medikal, Elektronik ve Teknolojik Ekipmanlar başta olmak üzere daha bir çok ürünün ihracatını gerçekleştiriyoruz.

03.

İthalat

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda başta Çin, Japonya, Almanya, İtalya, İngiltere, Malezya,Tayland ve Pakistan olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde bulunan ofislerimiz ile çeşitli ürünlerin ürettirilmesi ve İthalatının geçekleştirilmesini sağlamaktayız.

04.

Transit Ticaret (re-export)

Yurtdışından getirilen malın henüz gümrükteyken bir başka ülkeye, kar ederek satılmasına denir. Daha geniş bir tanımlamayla, bir ülkenin girişimcisinin 3. bir ülkeden aldığı malı kendi ülkesinden transit geçirerek veya kendi ülkesine ithal edip, ya da hiç kendi ülkesine sokmaksızın diğer bir ülkeye satmasıdır.Transit Ticaret (re-export) faaliyetleri olan firmamıza, bu alanda gelecek işbirliği tekliflerine açığız.

05.

Üretim
(Private Label)

Fiyatlama, ambalaj ve tanıtım konusunda tek hâkimiyetin marka sahibinde olduğu, firmanın kendi markası ile sattığı Private Label ürünler, tüketiciye daha uygun fiyatlar sunarken, kârlılığınızı arttırmanızı, doğru ve kaliteli ürünler ile müşteri sadakatini sağlamanızı ve markanızla, kendinizi pazarda rakiplerinizden farklılaştırmanızı sağlarlar.

Aşırı rekabetçi günümüz stoksuz satış iş dünyasında, satıcıların öne çıkmak için yeni ürünler bulması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle, işinizi büyütmenize yardımcı olacak OEM / ODM / CM stoksuz satış hizmetleri sunuyoruz.

Yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerin, müşterilerimizin talep ettiği standart ve özelliklerde hazırlanması, siparişten teslimata kadar olan süreçteki tüm aşamaların uzman personelimizce kontrol edilmesi ve sonuç olarak da firmamız garantisi altında üretilmesini sağlanmaktayız. Böylece yurt içindeki pek çok üreticinin ürettiği ürünlerin dünya pazarlarıyla buluşmasını sağlamaktayız.

BAVVEY ‘in sizlere sunduğu, Özel Markalı Ürün Hizmetinden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

06.

Üretim
(Fason)

Kendi markası için fason üretim yaptırmak isteyen müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.

Çokça karıştırılan private label üretim modeli ile fason üretim modeli, birbirine çok benzese de bu iki modeli birbirinden ayıran önemli bir fark bulunmaktadır. Fason üretimde işveren firma ana faaliyet alanına ilişkin bir ürünü ürettirmektedir. Private Label Modelde ise işverenin ürettirdiği ürünle faaliyet alanı ilişkili olmak zorunda değildir. Örneğin; Bir ayakkabı firmasının, X Marka ayakkabısını herhangi bir ayakkabı atölyesinde ürettirmesi fason bir üretim iken Y marka marketler zincirinin, herhangi bir ayakkabı atölyesine Y Marka bir ayakkabı ürettirmesi Private Label bir üretimdir. Bavvey olarak, Ayakkabı, Giyim Tekstili , Medikal Tekstili, Emprime Baskı (Tekstil), Kullan-At Pe ürünler ve Kozmetiğe dair gerek fason üretim gerekse de private label üretim talepleriniz için size hizmet etmekten onur duyacağız.

07.

Üretim
(Promosyon)

Müşterilerimizin marka bilinirliği çalışmalarına yönelik her türlü reklam,tanıtım ve promosyon projelerine dair ürünlerini üretiyor, üretimimiz dışında kalan ürünler için ise anlaşmalı olduğumuz alanında uzman bir üreticilere ürettirip, müşterimizin belirttiği ülkelere ihraç ediyoruz.

Örneğin; X marka şampuanın yanında verilmek maksadıyla talep edilen bir saç fırçasını, markaya uygun bir tasarım ve marka logosuyla ürettirip, ihraç edebiliriz

08.

Tedarik Zinciri Yönetimi
(Supply Chain Management, SCM)

Müşteriye, doğru ürünün, doğru zamanda, doğru yerde, doğru fiyata, tüm tedarik zinciri için mümkün olan en düşük maliyetle ulaşmasını sağlayan malzeme, bilgi ve para akışının entegre yönetimini sağlıyoruz.