Neden Bavvey?

Yazan: admin Kategori: Genel

10

Ara
2015

Modern İşletmeler için güçlü küresel bağlantılar kurmak, ticaret hayatlarının temel direğidir. Bu bağlantılar, işletmelerin küçük bir şirket olarak başlayıp asla hayal edemeyeceği bir büyüklüğe ulaşmasını sağlarlar.

Yada uzmanlaşmak, dünyanın en iyisi olmak gibi bir hedefiniz var. Ne iş yapıyor, hangi noktaya ulaşmak istiyor olursanız olun, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak, işinize önem veren güvenilir ortaklara ihtiyaç duyarsınız.


Bu nedenle müşterilerinin marka çalışmalarında, uluslar arası pazara girişinde, geniş portföyü ile tedarik zinciri ve pazar payı oluşturmak için tecrübeli ekibiyle hizmet veren BAVVEY ‘den daha iyi bir ortak bulamazsınız.
Size özel, samimi bir hizmet için bize güvenebilirsiniz.


BAVVEY, kendi üretimi olan ürünlerin yanı sıra, gerek kendisi için üretilmiş ürünler gerekse de diğer hazır ürünler olsun, Türkiye’den dünyanın her yerine her türlü mal ve ürünü ihraç etme konusunda uzmanlaşmıştır.


Özellikle Türkiye, Çin, Ortadoğu, Afrika, Karadeniz ve Akdeniz piyasalarında medikal, tekstil, gıda, Elektronik ve Teknolojik ekipmanlar alanlarında ihracat gerçekleştirmektedir.