Neden Türkiye?

Yazan: admin Kategori: Genel

01

Oca
2016

Türkiye, Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarının buluştuğu eşsiz konumu ile küresel ticarette çok önemli bir yere sahiptir. Ayrıca tarihi İpek Yolu güzergahındaki Anadolu topraklarından gelen binlerce yıllık ticaret kültürüyle beslenen bu konum, Türkiye’ye üretim ve ticarette dünyayı birbirine bağlamada eşsiz bir rol kazandırıyor.


Günümüz Türkiye’si, katma değeri yüksek birçok sanayi ürününde dünya lideri, tarımdan hayvansal ürünlere, madencilikten hizmet sektörlerine kadar birçok alanda dünyanın en büyük üreticilerinden biridir. “Made in Türkiye” markasının arkasındaki gerçek güç, Türk insanının çalışkan, esnek, çözüm odaklı çalışma kültürüdür. Türkiye’nin genç ve dijitalleşme oranı yüksek nüfusunun oluşturduğu Türkiye üretim gücü, her sektörde hızlı, kaliteli ve etkin çözümler arayan güvenilir bir iş ortağı olmasını sağlıyor.


Bizim doğru bir iş ortağı olacağımıza inanıyorsanız, taleplerinizi bize iletebilir, ihtiyaçlarınıza hızlı ve kaliteli çözümler bulabilir, bizimle “Made in Türkiye” ürün ve hizmet konforunu yaşayabilirsiniz.


BAVVEY ; dünyanın her yerinden kurumsal markalar, diğer sektör profesyonelleri için; satınalma, üretim, deneyim, pazarlama ve iş geliştirme fonksiyonlarını multidisiplin koordine edebilen, dünyadaki tüm trendleri yakından takip edip, 10’dan fazla kategoride, 10.000’den fazla seçilmiş en iyi ürün/hizmeti, en hızlı haliyle, kişiye özel terzi işçiliğinde sunan bir “Kurumsal Çözüm Merkezi” dir.


2015’ten itibaren, sahip olduğumuz tecrübelerimizi, temel değerlerimizden taviz vermeden sunan bir hizmet anlayışıyla, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde memnun kalınan, tavsiye edilen ve tekrar tercih edilen çözüm ortağı olmak için çabalıyoruz.