İthalat ve İhracat

Yurtiçi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, genellikle de ülkemizde temini mümkün olmayan çeşitli ürünlerin, başta Çin, Almanya, Pakistan, İtalya, Japonya ve İngiltere ofislerimiz olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde bulunan merkezlerimiz aracılığıyla ürettirilerek ithalatını gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’de ofisleri olan yada anlaşmalı aracı kurumlarla çalışan yurtdışı merkezli müşterilerimiz de mevcuttur. Bu ofisler aracılığıyla, başta Asya, Avrupa, Afrika, Amerika… gibi birçok uluslararası pazara ekseriyetle Medikal, Tekstil, Gıda, Endüstriyel, Yapı ve İnşaat Malzemeleri, Elektronik ve Teknolojik Ekipmanlar / Ürünler in endirekt ihracatını gerçekleştirmekteyiz.

Diğer Faaliyetlerimiz

  • Tüketim Malzemeleri

    Tüm işletmelerin, endüstriyel ekipmanlar dışında kalan Temizlik ve Hijyen Ekipmanlarından Kullan-At Ürünlere, Elektronik ve Teknolojik Ürünlerden Mobilya ve Ofis Yaşam gereçlerine…dair daha birçok ürün taleplerinin tedarik merkeziyiz. (Detaylı bilgi için

  • Online Alışveriş

    Firmamıza gelen talepler üzerine, nihai tüketicilerin “ticari işletmeler dışında kalan” de ekseriyetle ürettiğimiz ürünlere ulaşması adına online satış faaliyetlerini yürütmekteyiz.