Hakkımızda

Bavvey’i Tanıyalım!

Bavvey 2015 yılında Selahattin KAYMAZ tarafından , Sirkeci – İstanbul’da kurulmuştur.

Ölçek ayırt etmeksizin tüm işletmelerin, ürün & hizmet temin edebileceği, partner bir kuruluş olma misyonuyla ticari hayatına başlayan BAVVEY İÇ VE DIŞ TİC.LTD. ŞTİ. “Güven” ve “Doğruluk” ilkeleri üzerine inşa ettiği kurumsal yapısı ve çalışan kadrosunun yıllara sari deneyiminin de katkısıyla, günden güne büyümekte, global bir marka olma hedefiyle bugün de yoluna devam etmektedir.

Günümüzde gerek Türkiye gerekse de dünyada, birçok firma ile yürüttüğü projeleri & çalışmaları olan BAVVEY, dünyanın farklı merkezlerindeki partner ajanslar ile üretimden ihracata, ithalattan tedarik zinciri yönetimine dair birçok operasyonu başarıyla yöneten, müşterileri için adeta bir tedarik merkezine dönüşmüş bir yapıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kimi müşterileri tarafından “ Tedarikçilerin de Tedarikçisi” ya da “Satın Alma Departmanlarının Google’ı” gibi iltifatlara mazhar olan firmamızın ana faaliyet alanlarını gelin bir kaç başlıkta, yazımızın devamında özetleyelim;

Tüketim Malzemeleri (WWW.BAVVEY.COM)

Endüstriyel ürünler de temin edilen bir firma olsak da müşterilerimizin endüstriyel ekipmanlar dışında kalan Temizlik ve Hijyen Ekipmanlarından, Kullan-At Ürünlere, Elektronik ve Teknolojik Ürünlerden, Mobilya ve Ofis, Yaşam gereçlerine… dair daha birçok ürün taleplerini de karşılamaktayız.

Söz konusu yukarda bahsini ettiğimiz alanlardaki ihtiyaçlarınızı temin etmek, ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için www.bavvey.com sitemizi ziyaret edebilir, tüm iletişim kanallarımızdan, teklif talebinde bulunabilirsiniz

Endüstriyel Ekipmanlar (WWW.BAVVEY.NET)

Sanayi kuruluşlarının ve ihtiyaç sahibi olan tüm işletmelerin Taşıma, Ambalajlama, İstifleme, Hırdavat ve İş Güvenliği Ekipmanları başta olmak üzere birçok endüstriyel ekipman ihtiyacını karşılamaktayız.

Bugüne dek telekomünikasyon şirketlerinden, finansal hizmet sağlayıcılarına, devlet kurumlarından, eğitim kuruluşlarına, ölçek fark etmeksizin tüm müşterilerimizin bu alandaki tüm taleplerine cevap verdik / vermekteyiz.

Söz konusu yukarda bahsini ettiğimiz alanlardaki ihtiyaçlarınızı temin etmek, ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için www.bavvey.net sitemizi ziyaret edebilir, tüm iletişim kanallarımızdan, teklif talebinde bulunabilirsiniz

Uluslararası Ticaret

Yurtiçinde geniş bir müşteri portföyüne sahip firmamız, globalde ise Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Karadeniz ve Akdeniz piyasalarındaki müşterilerine, bizzat üretimini yaptığı ürünlerin ihracatını gerçekleştirmektedir.

Kendi üretiminin yanı sıra, alanında işinin en iyisi üreticilerle de yaptığı üretim anlaşmalarıyla, dünya pazarlarında “Made in Türkiye” markasının gücüne güç katmakta, oluşturduğu müşteri memnuniyeti ile güvenilir bir partner kuruluş olarak çalışmalarına devam etmektedir.

BAVVEY bu manada dünyanın her yerinden kurumsal markalar ve sektör profesyonelleri için; satın alma, üretim, deneyim, pazarlama ve iş geliştirme fonksiyonlarını multidisiplin koordine edebilen, dünyadaki tüm trendleri yakından takip edip, 10’dan fazla kategoride, 10.000’den fazla seçilmiş en iyi ürün/hizmeti, en hızlı haliyle, kişiye özel terzi işçiliğinde sunan bir “Kurumsal Çözüm Merkezi” dir.

Promosyonel Üretim

İşletmelere ait markaların reklam,tanıtım, pazarlama gibi promosyonel projelerinde çözüm ortağıyız. Müşterilerimizin marka bilinirliğini arttırmak, satış hacimlerini büyütmek,müşteri sadakati oluşturmak.. gibi amaçlarla ürettirmeyi düşündüğü çeşitli promosyon ürünlerin gerek yurtiçinde üretilmesi gerekse de yurt dışında üretimi yaptırılarak ithal edilmesi adına yapılabilecek tüm faaliyetleri yürütmekteyiz.

Örneğin; X marka şampuan üreticisi, şampuanın yanında üzerine logosu basılı, uyumlu renkte bir promosyon saç fırçası vermek istesin. Promosyon saç fırçasının tasarımından, üretilmesi / ürettirilmesine, üretim yurtdışında ise ithal edilmesine, projeye uygun ambalajlanması ve müşterinin deposuna teslim edilmesine dair tüm süreçleri yönetiyoruz.

Fason Üretim

Aşırı rekabetçi günümüz stoksuz satış iş dünyasında, satıcıların öne çıkmak için yeni ürünler bulması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle, işinizi büyütmenize yardımcı olacak OEM / ODM / CM stoksuz satış hizmetleri sunuyoruz.

Yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerin, müşterilerimizin talep ettiği standart ve özelliklerde hazırlanması, siparişten teslimata kadar olan süreçteki tüm aşamaların uzman personelimizce kontrol edilmesi ve sonuç olarak da firmamız garantisi altında üretilmesini sağlanmaktayız. Böylece yurt içindeki pek çok üreticinin ürettiği ürünlerin dünya pazarlarıyla buluşmasını sağlamaktayız.

BAVVEY ‘in sizlere sunduğu, Özel Markalı Ürün Hizmetinden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.